Naše služby

Transfery z letiště

Zde nabízíme pouze samé výhody. Počkáme na Vás v příletové hale nebo na jiném domluveném místě s cedulkou s Vaším jménem. Naši řidiči budou Váš let sledovat, aby Vás vyzvedli vždy včas. Další výhodou je, že budete cestovat za pevnou cenu z letiště nebo na letiště. Žádné další poplatky za čekání v dopravní zácpě.

Městské transfery

Jedete na večeři, do divadla nebo na schůzku? Potřebujete řidiče, který přijede včas? My jsme ti praví, kteří se o Vás postarají.

Mezinárodní transfery

Je lepší jet po Evropě vlakem nebo letadlem na dlouhé vzdálenosti? Nejlepší možností je vybrat si naši společnost. Naši řidiči jsou vyškoleni a nemáme problém s řízením na dlouhé vzdálenosti. Jen se posaďte do našeho pohodlného auta a užijte si odpočinek. Odvezeme Vás bezpečně kamkoli budete chtít.

Výlet či dovolená s námi

Užijte si přírodu a města, aniž byste se museli starat o hledání parkovacího místa. U nás si užijete místní atmosféru evropských měst. Nejsme průvodci, ale díky mnohaletým zkušenostem Vám poskytneme základní informace o historii. Můžeme také pro Vás zajistit profesionální lokální průvodce. Pomůžeme Vám naplánovat Váš výlet či dovolenou vždy s individuálním přístupem.

Svatby

Svěřte nám svůj nejdůležitější den ve vašem životě. Postaráme se o kompletní přepravu všech Vašich hostů a zajistíme, aby Váš den byl jednodušší.

Služby concierge

Nejsme jen řidiči. Postaráme se o vaše balíčky, dokumenty. Provedeme rezervaci v restauraci. Postaráme se o vše, co potřebujete.

Okružní jízdy

Užijte si město v pohodlí s profesionálním průvodcem, který Vás vezme na neznámá místa.

Velké skupiny

Máme mnoho zkušeností s velkými skupinami klientů. Konference, výlety, kulturní akce. Nemáme omezený počet klientů.

Pronájem řidiče

Potřebujete odvézt, převézt či vyzvednout Vaše vozidlo? Stačí si pronajmout naše vysoce profesionální řidiče, kteří jsou každý rok školeni a my se o Vaše vozidlo postaráme kdekoli po Evropě.

Dětská bezpečnost

Bezpečnost dětí je velmi důležitá. Pro vaše děti máme zdarma k dispozici všechny typy dětských sedaček.

DREAM TOUR

We will prepare your dream-tour based on your wishes.

Book now!